win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 20 από σύνολο 113

Υβριδική Εμφάνιση

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #1
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός MSc
    Το Αβατάριο του μέλους dn102
    Εγγραφή
    25.12.2011
    Περιοχή
    Hellas
    Αναρτ.
    253
    Εύσημα

    έδωσε
    19
    έλαβε
    49
    Αρχεία

    Λήψεις
    81
    Ανέβασε
    1

    Προεπιλογή

    Του Αβραμίδη έλυσα και εγώ Χάρη, και έχω μεγάλες αποκλίσεις στα αποτελέσματα, σε εκνευρίστικό βαθμό.Το γιατί μπορείς να το καταλάβεις εύκολα, πχ πιστοποιημένο απο το Μ.Π.Α (ποιός ακριβώς ; έχει όνομα,γενικά χρησιμοποιούν τα πανεπιστήμια ώς φορέα πιστοποίησης χωρίς να έχω δεί απο τα ίδια κάποια σχετική ανακοίνωση.Μας δουλεύουν; απλά αναρωτιέμαι πόσο ακόμα σάυτη τη χώρα όλα πρέπει να γίνονται στο βωμό του κέρδους;.Δέχομαι το μάρκετινγκ ώς τρόπο προώθησης, αλλά όχι και έτσι,το μόνο που θα καταφέρουν γενικά όλες οι εταιρίες, είναι να χάσουν πελάτες και να στραφούν στα ξένα λογισμικά τα οποία σε πολλές περιπτώσεις πωλούνται φθηνότερα στο εξωτερικό.

    Όπως κατάλαβες Χάρη και η Ειρήνη δέν μπόρεσε να βγάλει άκρη, διότι το σύστημα τής μ@@@κίας είναι ανίκητο ( "Οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι") και όπως καταλαβαίνεις ο κόσμος έχει αγριέψει και δέν σηκώνει άλλες κοροϊδίες.Αρκετά χόρτασε το τομάρι μας τόσα χρόνια.Εγώ θα εκτιμούσα αν το θέλεις μία δημόσια ανακοίνωση στην ιστοσελίδα τους πρός όλους τους χρήστες με σκοπό την αποκατάσταση τής εμπορικής σχέσης.Όλα τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ, τι συγχαρητήρια και τί μπράβο; θέλεις να σου διαβάσω τη αναγράφει το κουτί του προγράμματος πέρα απο την ιστοσελίδα;"Ολοκληρωμένη Μελέτη και σχεδίαση κτιριακών έργων με σκελετό από οπλισμένο σκυρόδεμα, σύμφωνα με Ελληνικούς Κανονισμούς και ΕΥΡΩΚΩΔΙΚΕΣ",άντε βγάλε άκρη.
    Εγώ όμως θέλω να ακούσω τη πραγματική αποψή σου και τί θα ένιωθες αν ήσουνα στη θέση μας; πάντα με εκτίμηση στο πρόσωπό σου.(Ουφ πάλι μου ανέβηκε η πίεση)

    Το ΤΕΕ δέν μπορεί να αναλάβει αυτό το ρόλο;
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη dn102 : 24.04.2012 στις 18:50

Παρόμοια θέματα

  1. Πωλείται: Πωλείται στατικό πρόγραμμα StereoSTATIKA
    Από το μέλος nino7 στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 14.03.2017, 16:25
  2. Φθηνότεροι οι Ευρωκώδικες
    Από το μέλος Xάρης στη θεματική κατηγορία Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταία Ανάρτηση: 19.09.2013, 20:52
  3. LH-Λογισμική - Fespa: Ευρωκώδικες-pushover
    Από το μέλος sundance στη θεματική κατηγορία Στατικά
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 14.02.2013, 13:25
  4. Πωλείται: Πώληση ή ανταλλαγή του stereoSTATIKA Ver. 6.21
    Από το μέλος dn102 στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 13.12.2012, 00:01

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •